Otwarcie Wellcome Office – Warsztaty + Meetup

Otwarcie Wellcome Office – Warsztaty + Meetup

Jan 11, 2020 10h -> 18h

Wellcome Office – nowa przestrzeń coworkingowa w Katowicach!

#dlaczego?

Jako członkowie społeczności IT dobrze wiemy, że odpowiednia przestrzeń do pracy to podstawa. Szukanie inspiracji czy tworzenie własnych produktów jest możliwe, ale dzięki odpowiednim ludziom i warunkom – o wiele łatwiejsze.

Właśnie dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym każdy, kto chce tworzyć własne produkty, znajdzie wsparcie od nas, naszych znajomych i innych członków społeczności, którą wspólnie budujemy.

#gdzie?

Zapraszamy do Wellcome Office – coworking space przy ulicy Kościuszki 55/4 w Katowicach! To właśnie tu oddajemy do użytku przestrzeń, w której:

  • nawiążesz nowe kontakty i otrzymasz wsparcie w swojej pracy!
  • będziesz miał dostęp do ergonomicznego, profesjonalnego wyposażenia pozwalającego na efektywną pracę,
  • nagrasz swój podcast lub video w profesjonalnych warunkach,
  • możesz chłonąć wiedzę podczas meetupów, warsztatów i innych spotkań odbywających się w naszej przestrzeni,

#kiedy?

Odwiedź nas 11 stycznia podczas oficjalnego otwarcia i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

#agenda

Czeka na Ciebie między innymi warsztat z profesjonalistami, którzy nie tylko Tworzą narzędzie, które pomoże Ci pozyskiwać klientów, ale również sami na codzień generują wiele leadów, dzięki czemu ich produkt (Landingi) jest jednym z najpopularniejszych na rynku.

Warsztat z autoprezentacji dzięki czemu jeszcze lepiej będziesz prezentował swoje rozwiązanie klientom oraz profesjonalnie wypadniesz w rozmowie z potencjalnym inwestorem, zwiększając swoje szanse na pozyskanie finansowania.

Na deser przygotowaliśmy meetup, w którym również wystąpią praktycy branży produktowej m. in. podcaster Startup My Way i twórca produktu Polisa w Chmurze. Dzięki ich doświadczeniom ustrzeżesz się częstych błędów, które przydarzają się budując biznes, zwłaszcza ten oparty o własne produkty cyfrowe.

10:00 – 14:30 – Warsztaty Lead Generation, Robert Skowron, Kamil Hatko

10:00 – 14.30 – Warsztaty z autoprezentacji, Adam Skowron

14:30 – 18:00 – Godziny otwarte biura, oprowadzanie po przestrzeni

15:00 – 17:30 – Wyjątkowy meetup produktowy z Boguszem Pękalskim oraz gośćmi, którzy rozwijają własny produkt

17:30 – after party

#wstęp

Warsztaty i spotkania są bezpłatne, ale uwaga – zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona 😊 Oczywiście jeśli nie będziesz miał biletu z przyjemnością pokażemy Ci co dla Ciebie przygotowaliśmy !